Sposoby na silniejszą erekcję

Sposoby na silniejszą erekcję

Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby otrzymać widoczną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi zregenerować siły. Zatem szalenie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest kamagra tanio zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezwykle istotny.