Przez co nie masz ochoty na seks?

Przez co nie masz ochoty na seks?

Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co owocuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Inne choroby, które potencja mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii gruczołu krokowego, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich korzyściach cialis tanio
jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Obecnie wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia lub szkodliwe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, brak snu i inne podobne okoliczności. Zastanów się nad zmianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.