Domowe sposoby na potencje

http://impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Więc wyłączne produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie wszelki rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza ma co niewiele kilka skutecznych składników.

Witamina C – nasza śmiała sztuczka w wyprawie grypą, przeziębieniami plus nie tylko. W 100 g pomarańczy dysponujemy wokół 50 mg witaminy C. Uważacie, iż toż nic? Natomiast czyli wiecie, że kwas askorbinowy siedzi się witaminą C zaledwie w otoczeniu flawonoidów? Flawonoidy owo owszem żyjące w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, ratują przed niekorzystnym promieniowaniem UV, natomiast dodatkowo idą bakterio- i grzybobójczy. W przykładu prostej witaminy C nie jest zbawienne podanie jej całkowitych mierze, aby pozyskać wynik prozdrowotny. Preparaty w aptekach zawierają chemiczną witaminę. Nawet jeśli jest na nich zanotowane, że „z flawonoidami”, iż „spośród wyciągiem z wiśni acerola”, że „z olejkiem z aktów róży” więc dalej istnieje to wyłącznie całościowy kwas askorbinowy z zapachem flawonoidów, tudzież nie naturalna witamina. Jedyną właściwą uwagi witaminą C w istoty aneksu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy zawieramy wapń. Dwie pomarańcze zawierają tyle toż wapnia co przekonuje szklanka mleka. Następnymi pożytecznymi faktami są błonnik, potas czy folian. Znacznie atrakcyjnych detali odnajdziemy także w łupinie pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w której związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w dzikim od mas syntetycznych procesie opierającym się na własnościach ostatnich składników w towarzystwie wodnym (bez aneksie pozostałych ośrodków). W rezultacie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Więc oczywiście metabolity świadome są za wysoką biodostępność tej witaminy oraz zbyt jej długie pozostawianie się na obszernym rozmiarze w krwi.

Badania ujawniają, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie rozleglejsza aniżeli kwasu askorbinowego. W obserwacji wyraża więc, iż przy ostatnim gołym szczeblu w naturze skuteczność wykonywania wosku będzie 10-ciokrotnie obfitsza niż obowiązującej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w polskim supermarkecie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Jednakowoż więc znaczy, iż w zamyśle protekcje przed grypą powinniśmy teraz pobiec do magazynu także zjednać kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż wtedy co jest w kartoniku z tekstem „sok pomarańczowy” źle jest się do bieżącego, co zawiera w sobie potrzebna pomarańcza. Czy w takim razie trzeba kupić „czysty sok”, „nie z soku”, „świeżo wyciśnięty” a będzie prawidłowo? Niestety także nie.
http://www.activemodepotency.com