Pragniesz polepszyć wygląd włosów w ekspresowy sposób? Dobrze trafiłeś!

Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i opóźniają proces ich wypadania, w obecnym kłopot łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny środek na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbycie stale pojawia się coraz więcej środków gwarantujących niesamowite rezultaty, jeśli szuka o porost włosów i spowolnienie procesu ich wydawania. Natomiast czy warto im ufać? By upewnić się co do efektywności środka, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się badaniem i działaniem choroby połączonych z dolegliwościami skóry osoby i odpowiednimi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jeśli stanowi ono bezużyteczne i dojeżdża do łysienia. Problem ten zwłaszcza dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, wywołane produkcją testosteronu, i dokładniej kwestia ujmując dihydrotestosteronu. Powoduje on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz cieńsze i spokojniejsze włosy, i z okresem kieruje do osłabień ich pracy, wytwarzając wyłącznie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, docierając do mnie, jest chętnych na podjęcie niezwykle delikatnych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed podjęciem tak wielkich decyzji o sprawdzić najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które działają na wzmożenie aktywności skóry głowy do wzrostu włosów. Jest ostatnie wygodny, i wydajny sposób. Warto wybrać środek o własnym składzie, jaki nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś dużego w biotynę, selen, ale również kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
kłopotu wypadających włosów!

VitaHairMan jest nowoczesnym środkiem, dzięki jakiemu mogą zniknąć Twoje problemy. Problem wypadania włosów, w obecnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem zastosowania odpowiednich środków. VitaHairMan jest preparatem o znakomicie skomponowanym składzie, wpływającym na dużo sfer powiązanych z pracą włosa.

Vita Hair-man

Vita-Hair-man.com