Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje ten problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą potrafi stanowić zła dieta i szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich styl i formę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale dodają się także dla pań, jak zarówno dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na następujący element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To rzeczywiście te czynniki przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu materiału a używają niesamowite znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil