Xtrasize – tabletki na zwiększanie penisa

Xtrasize to tabletki, które są sprawić, że penis zyska na długości oraz grubości. Chodzą na zasadzie poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego przygotowany jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po paru dniach oraz powinna więc istnieć łatwiejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 łatwych do przyjęcia kapsułek i starcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można uzyskać wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na przyszłości znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można kupić po terapii

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w liczbom miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o blisko 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc jest zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Trudno zlokalizować na części producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które przydatne są od lat”.

Bardzo na podstronach znajdujemy informację, iż w zespół tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest pewny?

Preparat ten został zbadany oraz zrobiony do obrotu na gruncie Unii Europejskiej. Jest jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co bardzo – przeszukując internet w dążeniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy dotyczące o pojawieniu się jakichś większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w prostym składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest wysoce dużo ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax promocja

Vigrax promocja